Čeština
English
Deutsch
Polski
Slovenskí
Magyar
Français
Español
Portugues
Românesc
Youtube
Facebook
Twitter
Instagram
Bubblemania

Bubble team

cara

Hlavním posláním naší nadace BubbleTeam je pomáhat těm, kdo naši pomoc potřebují. Každé bubble tea, které si dáš, může pomoct a tím pádem pomáháš i Ty.

BubbleTeam je nadační spolek při společnosti BubbleMania a jeho rozpočet je naplňován s každým prodaným bubble tea přímo účet BubbleTeamu.

Na každé z těchto provozoven je také kasička, kam můžeš vhodit nějaké mince, které najdeš v kapse. Nebo můžeš přispět převodem na náš účet č.

Jendou za čas představíme projekty, které by BubbleTeam mohl podpořit a právě Ty v hlasování můžeš rozhodnout o tom, jaký projekt to bude.


Novinky

cara
Letní limitované edice
Letní limitované edice
07.03.2018

V červenci jsme oslavili třetí narozeniny a spolu s nimi jsme pro Vás připravili hned tři nové limitované edice drinků - frozen meloun, frozen kumquat a fresh pomelo s želé medvídky! Jako vždy jsou limitky k dostání za 89 Kč a na Tvůj účet Ti za ně připíšeme 10 Bpointů smiley Tak neváhej a skoč je ochutnat :)

Fitness drinky od BubbleManie
Fitness drinky od BubbleManie
06.03.2018

Máme novinku v našem stálém sortimentu – FITNESS drinky! smiley Fitness drinky jsou připravené z jakéhokoliv z Tvých oblíbených čajů, z ovoce dle Tvého výběru, stévie a ledu. Chutnají skvěle, osvěží, ale hlavně…​jsou nízkokalorické a můžeš jich vypít, kolik chceš. wink Takže až půjdeš běhat, cvičit nebo si cokoliv zahrát, určitě si s sebou vem FITNESS drink, protože se to ke sportu hodí. smiley

SPRING BUBBLE BOMB!
SPRING BUBBLE BOMB!
05.03.2018

Zima je téměř za námi, a proto jsme si pro vás připravili nový sezonní drink s názvem SPRING BUBBLE BOMB a věřte nám, že je to opravdová BOMBA! smiley Můžeš se těšit na skvělou kombinaci bezkofeinové kávy, kondenzovaného mléka a hlavně tvého oblíbeného toppingu! smiley

Posiluj imunitu s drinky IMUNITY SHIELD
Posiluj imunitu s drinky IMUNITY SHIELD
04.03.2018

V těchto chladných dnech jsme si pro Tebe připravili novou řadu drinků s názvem IMUNITY SHIELD. Ochutnej tři jedinečné příchutě, které tě zaručeně nakopnou a zároveň posílí tvou imunitu. Vyzkoušet můžeš rýžový čaj s mentolem a citrónem, červený čaj s kustovnicí čínskou a plody goji, nebo zelený čaj se zázvorem. Vše si samozřejmě můžeš vyladit svým oblíbeným toppingem. smiley

up