Čeština
English
Deutsch
Polski
Slovenskí
Magyar
Français
Español
Portugues
Românesc
Youtube
Facebook
Twitter
Instagram
Franchising

Franchising: cesta k úspěchu!

cara

Proč franchising a bubble tea?
Bubble tea je fenomén. Oblíbený nápoj původem z Taiwanu, který si během několika málo let získal celosvětovou oblibu. Zelený čaj ochucený sirupem doplněný o praskající kuličky plné ovocné šťávy, tapiocu nebo želé a to vše v zavařeném kelímku – to je bubble tea. Všechno dostane svůj smysl po propíchnutí fólie tlustým brčkem, kterým nasaješ kromě kombinace několika chutí také jedinečnou atmosféru. Bubble tea si mícháš dle svých chutí a piješ ho s těmi, které máš rád a preferuješ značku, kterou máš rád. BubbleMania je franchisingovou jedničkou v České republice i na Slovensku a rozrůstá se do celé Evropy. Není pochyb o tom, proč franchisa, proč bubble tea a proč BubbleMania.

Jak vyrobit bubble tea?
Recepty na přípravu Bubble tea jsou tím nejstřeženějším tajemstvím každého prodejce. Na internetu nalezneš spoustu odlišných receptů, ale jak přijít na to, který je nejlepší? My to víme! Naše několikaleté zkušenosti s prodejem na několika evropských trzích jsou toho důkazem – v našem menu si vybere opravdu každý.

Jak vydělat na bubble tea?
Co nejlevněji nakoupit, co nejdráž prodat a pozdržet splatnosti – tak se to říkává ???? My říkáme – co nejjednodušeji nakoupit od franchisora, férově prodat zákazníkovi a optimalizovat náklady – jak na to Ti samozřejmě ukážeme.

Kolik stojí otevřít vlastní bubble tea bar?
Osvědčená cesta úspěchu s výstavbou bubble tea baru vede cestami, které potřebují svou investici. Ta se pohybuje kolem 30.000 EUR

Zaujala Vás možnost Franchisingu?
Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Kontaktovat

up